RH Drone |  Drone Teknik servis Dji Servis Tamir Onarım Bakım Satış Yedek Parça

Dji Ronin


DJI RONIN

Dji Ronin profesyonel çekimler için tasarlanmıştır. Hassas olmasının yanı sıra yüksek çevirme kuvveti sunar.Hızlı fırçasız motoru sayesinde  daha küçük kapasitede daha fazla güç elde etmemizi sağlar ve bu işi daha sessiz yapar. 3 ayrı eksende ( yatay, dikey,çapraz) titreşimi engelleyen bir sistemdir.

 

Dji Ronin 7,5 kg kilo taşıma kapasitesi ve geniş çalışma alanına sahiptir.Bu sayede zorlanmadan ağır kameraları taşıyarak en iyi görüntüyü kullanıcıya sunar.Dji Ronin’i tüm HDSLR modellerde de kullanılabilirsiniz

Kameranız hazırsa Ronin’in kurulumu en fazla 15 dakikanızı alır.Ronin’i kutusundan çıkarttıktan sonra kameranızı ağırlık merkezine koyuyorsunuz.Ronin’i kurarken hiç bir araç gereç kullanmanıza gerek yok.Otomatik ayar ,pratik denge ayarı ve ağırlık merkezi ayarını zorlanmadan tamamlayabilirsiniz.Bu ayarların tamamı için deneyimli bir Gimbal Operatörüne ihtiyacınız bulunmaktadır.

 

Ronin’deki SmoothTrack sayesinde kamera hareketi olan pan ve tilti hiç zorlanmadan yapabilirsiniz.Dönüş hızını, gimbalin hızlanma ayarı gibi ayarları mobil cihazınız üzerinden ayarlamanız mümkün.

Ronin’i 3 farklı şekilde kullanabilirsiniz.”Underslung mode” gimbalin normal çalışma modudur.Multicopterler ,cablecam için kullanılması gereken bir moddur.Gimbalin ters çalıştığı, daha yüksek bir perspektifte etrafı görüp, kalabalığın üzerinden görüntü almak istediğimiz zaman “upright mode” u kullanmanız gerekmektedir.Dar çalışma alanlarında gimbali çanta gibi taşıyıp, “briefcase mode” ile zorlanmadan dar alanların üstesinden gelebilirsiniz.Bütün bu modların düzgün çalışması için ağırlık merkezini doğru ayarlamanız yeterli.
Anahtar Kelimeler:
dji servisdji tamirdjidji onardji roninronin