RH Drone |  Drone Teknik servis Dji Servis Tamir Onarım Bakım Satış Yedek Parça

Dji İnspire 1

Dji İnspire 1 Dji İnspire 1 Dji İnspire 1 Dji İnspire 1 Dji İnspire 1 Dji İnspire 1 Dji İnspire 1 Dji İnspire 1 Dji İnspire 1

Multikopterler > DJI >

Dji İnspire 1

11,200.00 ₺ 8,100.00 ₺

dji inspire 1 x3 kamera

- +
Satın Almak İçin Bizimle İletişime Geçin! 

SON TEKNOLOJİ, UÇUŞA HAZIR DİZAYN

 

Sizlere ihtiyacınız olan stabiliteyi sunabilmek için güçlü olacak şekilde dizayn edilirken hafifliği de sağlanmıştır; Inspire 1 ürünü DJI firmasının en gelişmiş hepsi bir arada olarak gelen modelidir. En güncel havadan görüntüleme teknolojisinin tek bir gövdede bir araya gelmiş olan bu model ile sizlere dakikalar içerisinde kolaylıkla havadan görüntüleme yapabilme şansı verir.

ERODİNAMİK DÖNÜŞEBİLEN DİZAYN

 

Karbon fiber kolları sayesinde havadaki manevlarda sağlamlık sağlar ve sadece bir tuşu çekmenizle gövde dönüştüğünde kamerasının 360⁰ engelsiz şekilde uçuş sırasında rahatlıkla görüntü alabilmenize olanak verir.

Inspire 1 üzerinde bulunan her bir bileşen sağlam ve hafif olacak şekilde projelendirilip üretilmiştir. Gövdenin sahip olduğu aerodinamik dizayn sayesinde gökyüzünü yırtarcasına uçar ve kontrolün tamamıyla sizde olduğunu hissettirir.

 

MODÜLER, GÜNCELLENEBİLİR SİSTEM

 

Inspire 1 modeline ait gimbal ve kamera sistemi daha güvenli şekilde nakledilebilmesi için veya gelecekte çıkabilecek güncel modüllerin takılabilmesi için kolaylıkla çıkarılabilir.

 

YENİ KAMERA VE GİMBAL SİSTEMİ

 

DJI firmasının bugüne kadar geliştirmiş olduğu en iyi kamera ile cam gibi görüntüler elde edebilirsiniz. Kamerayı taşıyan gimbal ünitesi ise; DJI firmasının kamera stabilizasyonu konusundaki senelerdir sahip olduğu tecrübeler ile üretilerek size her türlü uçuş ortamında stabil görüntüler alabilme olanağı sağlar.

• Video: 4K @ 24-30 fps, veya 1080p @ 24-60fps,
• Foto: 12 Megapixel
• Lens: 9 grup halinde 9 bileşenden meydana gelir, bir aspherical lens bileşen ile distorsiyon engellenir.
• 1/2.3 inch CMOS sensör
• 94⁰ geniş-açı FOV
• 3-eksen, 360⁰ dönebilen gimbal

 

CANLI HD İZLEME

 

Inspire 1 kamerası üzerinden gerçek zamanlı olarak aktarılan 720p HD görüntüyü mobil cihazlarınız üzerinden kusursuz bir şekilde takip edebilir ve mükemmel kadrajı yakalayabilirsiniz.

Bu özellik DJI firmasının Lightbridge teknolojisinin geliştirilmesiyle modele kazandırılmıştır, bu özellik ile 2km mesafeye kadar görüntü aktarımı gerçekleştirebilir.

 

BİRLİKTE MEYDANA GETİRİN

 

Daha da hassas işler için, ikinci bir kumanda kullanarak bir arkadaşınızla uçuşu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı Inspire 1 modelini iki operatör ile kontrol ederken; bir pilot modelin uçuşunu gerçekleştiriken diğer pilot ise kameranın kadrajını ve kameranın kendisini kontrol edebilir.

Her kullanıcı gerçek zamanlı olacak şekilde kendisiyle ilgili ekranı görebilecek şekilde ayarlayabilir. İkili çalışmalar ile önceden hiç yaşamadığınız şekilde daha kompleks ve daha artistik görüntüler alabilirsiniz.

 

 

KAPALI ALANLARDA GPS OLMADAN VISION POZİSYONLANDIRMA SİSTEMİ İLE UÇUN

 

Kapalı alanlardaki uçuşlar her seviyedeki pilotlar için gerçek bir maharet sınavıdır. DJI firmasının yeni Optik Akış teknolojisi ile kapalı alanlarda özel dizayn edilmiş kamerasını ve sonik sensörleri kullanarak uçuşu kolaylaştırır. Bu teknoloji sayesinde modele komut vermeyi bıraktığınızda Inspire havadaki pozisyonunu koruyacak şekilde asılı kalacaktır.

 

AKILLI ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ

 

Fiilen kendini yöneten akıllı entegre batarya ile Inspire 1 modeli gücünü elde etmektedir. 

Uçuş esnasında, kalan batarya gücünüz gerçek zamanlı olarak gözükür, bu sayede ne kadarlık bir süre daha uçabileceğinizi bilebilirsiniz. Gelişmiş algoritması ile modelin sizden uzaklığını ve dönebilmesi için geçecek zamanı bildirir, bu sayede ne zaman geri dönmeniz gerektiğini bilirsiniz.

Batarya içerisinde bulunan her hücresinin voltajını bildirir, batarya ömür durumunu, deşarj sayısını, genel durumunu bildirir.

TAM KAPSAMLI APLİKASYON

 

Mobil aplikasyonu telefonunuza veya tabletinize yükleyerek Inspire 1 modelinin kamerasını takip edebilme ve kontrol edebilme, uçuş özelliklerini ayarlayabilme olanağına sahip olun.

TAM TEŞEKKÜLLÜ KONTROL

 

DJI firmasını bugüne kadar üretmiş olduğu en gelişmiş kumandası ile Inspire 1 modelinizi eksiksiz şekilde kontrol edin. Video ve fotoğraf çekimi için ayrılmış olan butonlar, gimbal kontrol tekerlekleri, dahili şarjlı batarya ve bir sürü ekstra özellik ile kolaylıkla uçuşlarınızı gerçekleştirin.


Kumanda üzerinde bulunan HDMI ve USB portlar vasıtasıyla uyumlu mobil cihazlarınızı veya monitörleri bağlayabilirsiniz.

KOLAY, GÜVENLİ UÇUŞLAR

 

Daha önce hiç uçurmamış bile olsanız, Inspire 1 modelinin kalkışları ve inişleri kolay ve güvenli. Sadece bir tıklama ile Inspire 1 modeli havalanıp dönüşümünü gerçekleştirir ve havadan görüntülemeye hazır hale gelir. Tekrar tıklayarak iniş dönüşümüne geçip inmesini sağlayabilirsiniz. 

Yeterli GPS uydu bağlantısı sağlandığında, Kalkış Noktası (bulunduğunuz nokta) otomatik olarak güncellenir, yani Inspire 1 her zaman sizin nerede bulunduğunuzu bilir, konumunuzu değiştirseniz bile. Geri dönme komutu verdiğinizde veya acil bir durumda, tam olarak nereye gideceğini bilir ve güvenli iniş yapar.

 

HEPSİ BİR ARADA UÇUŞA HAZIR SİSTEM

 

İhtiyacınız olan herşey dahil ve kutudan çıktığı gibi havadan görüntüleme olanağı sunan bir cihazdır. Sadece canlı HD görüntüyü görebilmek için mobil bir cihaz veya monitör eklemeniz yeterli.

 

 

SET İÇERİĞİ

 

Inspire 1 Model (x1)

C1 Kumanda (x1)

Mobil Cihaz Tutucu (x1)

ZENMUSE X3 Gimbal ve Kamera (x1)

ND Filtre (x1)

Pervane Çift (x4)

TB47 Akıllı Batarya (x1)

Kumanda İçin Şarj Kablosu (x1)

Akıllı Batarya Şarj Aleti (x1)

 

 
Anahtar Kelimeler:
djphantom 3phantom 3 prodji inspiredji inspire 1dji x3 kamerainspire 1 pro

Benzer Ürünler