RH Drone |  Drone Teknik servis Dji Servis Tamir Onarım Bakım Satış Yedek Parça

DJI Phantom 3 Professional V2 4K Kameralı Multikopter Seti

DJI Phantom 3 Professional V2 4K Kameralı Multikopter Seti DJI Phantom 3 Professional V2 4K Kameralı Multikopter Seti DJI Phantom 3 Professional V2 4K Kameralı Multikopter Seti DJI Phantom 3 Professional V2 4K Kameralı Multikopter Seti DJI Phantom 3 Professional V2 4K Kameralı Multikopter Seti

Multikopterler > DJI >

DJI Phantom 3 Professional V2 4K Kameralı Multikopter Seti

4,500.00 ₺ 3,950.00 ₺

Bu Ürünün Satış, Bakım Onarım ve Servis Hizmetini de sunmaktayız...

- +
Satın Almak İçin Bizimle İletişime Geçin!Dji Phantom 3 Professional


Dahili 4K 12mp kamerası ve canlı yayın imkanı ile şuana kadar ki en iyi Phantom!
Kendi yönetmeniniz olun ve hikayenizi hiç olmadığı gibi farklı anlatın. Gökyüzünün en derinine ulaşın ve profesyonel kalitede perspektif görüntüler yakalayın. Kristal netliğinde 4K kamera ile gerçek tam zamanlı Full HD video görüntüleyin, uçuşunuzu çok fonksiyonlu olarak yönlendirin

 

 

 

 

 

4K UHD kamerası ile gökyüzüne çıkan ve keşfetmenin özgürlüğü yaşayın. 2KM mesafeye kadar kontrol ve dahili Lightbridge HD canlı yayın aktarım sistemi ile kesintisiz görüntü aktarımı Dji Phantom 3 Professional modelinin en yenilikçi özelliği.

 

 

Canlı HD Görüntüleme, 2km(1.2mil) uzaklığa kadar canlı 720p yayın imkanı!

 Entegre Dji Lightbridge canlı yayın aktarım sistemi ile Dji Phantom 3 Professional artık kusursuz.

Dji Phantom 3 Professional

Dji Phantom 3'ünüzü tam olarak kendi kontrolünüz altında tutun, kumandanız ve kontrol ekranınızdan gerekli tüm ayarlara anında ulaşarak müdahale edin. 3 kat daha uzak mesafelere ulaştığınızda da modeliniz yakınınızdaymışcasına kolaylıkla modelinize hükmedin. Ekranınıza gelen temiz ve HD kalitedeki görüntüyle tüm detayları görerek, kolay ve kontrollü uçuşu hissedin.

4K UHD kayıtta 12 megapixel, 30FPS özellikleri ile çekim yapabilirsiniz.

  • UHD: 4096x2160p 24/25, 3840x2160p 24/25/30
  • FHD: 1920x1080p 24/25/30/48/50/60
  • HD: 1280x720p 24/25/30/48/50/60

 

Dji Pilot App, Dji Phantom 3 multikopterlerinde kullanılmaya başlandı. Bu uygulama sayesinde yapabilecekleriniz arttı. Bu uygulama sayesinde kameranızı kontrol edebilir, tüm ince ayarlarını yapabilirsiniz.

Otomatik video edit özelliği ile en iyi kareleri bulur ve birleştirir. Uçuşlarda kayıt edilen görüntüleri anında sosyal medyada paylaşabilirsiz. Ayrıca Youtube üzerinden canlı yayın imkanı sunmaktadır.

Aktif harita sistemi sayesinde, harita üzerinde Dji Phantom 3 Professional multikopterinizin anlık yerini görebilirsiniz.

Dji Phantom 3 Professional

 

 

Yepyeni Akıllı Batarya!

 

Bataryanızın anlık durumunu ve her hücrenin mevcut voltajını uygulama ekranında görebilirsiniz. Anlık ölçüler sayesinde Dji App üzerinde ne kadar uçuş yapabileceğinizi size bildirir.

Dji Phantom 3 Professional multikopter ile yeniden tasarlanmış şarj aleti gelmektedir. Bu sayede şarj süresi daha da kısalmıştır.

Uçuş karekterinize göre 20 ile 23 dakika arasında uçuş yapabilmektedir. 4S 14.8V lipo bataryası ile motorlar artık daha efektif çalışabilmektedir.

 

 

Yeni Kumanda ile daha özgürsünüz!

 

Eski Dji Phantom kumandaları ile karşılaştırıldığında neredeyse 6 farklı kontrol imkanı sunmaktadır.

 Kolay Kullanım ve Güvenli Uçuş İmkanı!

 Pozisyon sabitleyici ünitesi sayesinde artık kapalı ortamlarda bile GPS bağlantısı varmış gibi stabil uçuş yapabilmektedir. Dahili sensörler sayesinde Dji Phantom 3 yeri tarar ve en düşük irtifada bile mükemmel uçuş sağlar.
Tek tuş ile Phantom 3 cihazınız yine sizin belirleyebildiğiniz yükseklikle uçuşa hazır olarak mükemmel sabitlikle ve sabit yükseklikle sizi bekleyebilir. Sonrasında direk olarak o konumdan uçuşunuza başlamanıza olanak tanır. GPS aktif iken, Phantom 3 cihazınız nereden kalkış yaptığını bilir. Her nereye uçuş yaparsanız yapın tek tuş ile ev noktasına güvenle geri dönüş yapabilir.

 

 

 

Yeni Dji Phantom 3 multikopterinde tek tuşla kalkış ve otomatik eve dönüş imkanı sunulmaktadır. Ayrıca kritik batarya seviyesine ulaşıldığında Dji Phantom 3 doğrudan kalkış yapılan veya sizin tarafınızdan ev noktası tayin edilen noktaya iniş yapmak için geri döner.Nasıl uçuş yaptığınızın önemi olmadan, 3 eksenli profesyonel kamera stabilizasyon sistemi sayesinde, daima belirlediğiniz kamera açısında 4K'ya kadar video kayıtları, 12MP'e kadar fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. Yüksek hızlı kontraları rahatlıkla karşılayabilen fırçasız motorlara sahip profesyonel gimbal sistemi, kameranin kaydettiği video ve fotoğrafların daima en verimli şekilde çıkış vermesini sağlar.
Anahtar Kelimeler:
djphantom 3phantom 3 prodrone

Benzer Ürünler