RH Drone |  Drone Teknik servis Dji Servis Tamir Onarım Bakım Satış Yedek Parça

MAVİC 2 ZOOM

MAVİC  2 ZOOM
2x optik zoom (24-48mm),4 Mavic 2 zoom,dinamik perspektifler dahil olmak üzere,1/2.3 in. 12 megapiksel bir sensörle 4x zoom a sahiptir Mavic 2 ZOOM .Daha yaratıcı kareler için herşeyi geniş açıdan orta aralıklı çekimlerle çekin.
 

 

 

DAHA BASİT ORTA SEVİYELİ ÇEKİM 

24mm geniş açılı bir objektife kıyasla,48mm telefoto lens , bakış açınızı sıkıştırıyor ve klasik bir sinema görüntüsü için parallax etkisinizi azaltıyor. Artık hava fotoğrafçılığının yepyeni bir dünyası,daha efsanevi , sinematik çekimlerle keşfedilmeye açıktır.

 

 

 

Görüntünün olası içeriği: doğa ve açık hava

 

 

 

İYİ BİR GÖRÜNTÜ YAKALAMAK İÇİN SORUNSUZ BİR YOL

Full HD video çekerken, 4x kayıpsız zoom (2x optik zoom dahil) benzersiz sahneleri uzaktan yakalamak için daha erişilebilir hale getirerek uzaktaki nesnelerin daha yakından görülebilmesini sağlar. Bu seçenek aynı zamanda binalardan, araçlardan, hayvanlardan ve insanlardan daha güvenli bir mesafe korumanıza yardımcı olur.
 

 

Görüntünün olası içeriği: açık hava ve doğa

 

 

 

HIZLI VE DOĞRU ODAK

Mavic 2 Zoom'daki hibrit otomatik odaklama daha yüksek netleme doğruluğu için faz ve kontrast algılamayı, Mavic Pro'dan  %40 daha fazla odaklanma hızıyla birleştiriyor. Otomatik odak izleme sistemi, yakınlaştırma ve uzaklaştırma yaparken nesnelerin  net ve keskin görünmesini sağlar.
 

 

UÇUŞ SIRASINDA YAKINLAŞTIRMA

Dolly Zoom tam entegre bir drone içerisinde başka bir dünya görüşü sağlayarak Mavic 2 Zoom için yeni bir QuickShot'tır. Dolly Zoom, uçarken otomatik olarak odaklamayı ayarlar. Uçuş esnasında manuel olarak  daha yaratıcı çekim seçenekleri için uygun netleme hızı değerlerini de ayarlayabilirsiniz.
 

 

DAHA YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ FOTOĞRAFLAR

Mavic 2 Zoom ayrıca yepyeni bir olağanüstü çözünürlük özelliğine de sahip - peyzaj fotoğrafçılığınızın hak ettiği canlı detayları yakalayan bir avantaj. 24 mm eşdeğer bir görüş alanıyla fotoğraf çekerken, kamera telefoto lensiyle 9 fotoğraf çeker ve 48 megapiksellik daha yüksek çözünürlükte bir fotoğraf sonuçlandıracaktr. Sıradan manzaralarla karşılaştırıldığında, süper çözünürlükteki fotoğraflar çekim hedeflerinin orjinal görünümünü daha doğru bir derleme ile korur.

 

 

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, bulut ve açık hava

Diğer yazılarımız için linke tıklayınhttp://www.djiservis.com/