RH Drone |  Drone Teknik servis Dji Servis Tamir Onarım Bakım Satış Yedek Parça

MAVİC 2 PRO

MAVİC 2 PRO

MAVİC 2 PRO İLE HASSELBLAD KAMERA

İsveçte üretilen HASSELBLAD kameraları, ikonik ergonomik tasarımı,tavizsiz görüntü kalitesi ile ünlüdür ve tamamen isveç işçiliğidir.1941'den bu yana HASSELBLAD kameraları dünyanın ilk ikonik görüntülerini yakaladı ilk aya iniş de dahil.DJI iki yıllık yorulmak bilmeyen araştırmalar sonucu HASSELBLAD kameraları üretti.Mavic 2 pro tamamen yeni Hasselblad L1D-20c kamera ile donatılmış olarak geldi. L1D-20c, çarpıcı renk detaylarında muhteşem 20 megapiksel hava çekimlerini yakalamada yardımcı olan Hasselblad'ın eşsiz Hasselblad doğal renk çözümü(HNCS) teknolojisine sahiptir.

 

Görüntünün olası içeriği: kamera

1-İNCH CMOS SENSÖR 

Yepyeni 1 inç CMOS sensör orjinal Mavic Prodan 4 kat daha etkili bir aktif algılama alanına sahiptir .Büyük sensör aynı zamanda daha geniş bir İSO aralığı azami İSO 3200'den 12800'e yuükseltilen düşük ışıklı ortamda daha iyi performans anlamına gelir. 

 

Görüntünün olası içeriği: ekran

10-BİT DLOG-M RENK PROFİLİ 

Mavic 2 Pro sınıflandırma odasında daha fazla esneklik için daha yüksek dinamik aralık sağlayan 10 bitlik Dlog-M renk profilini destekler. Sistem 1 milyardan fazla renk kaydediyor(geleneksel 8 bit renk kodlama teknolojilerinden 16 milyon renkle karşılsştırılıyor) ve hem vurgularda hem de gölgelerde daha detaylı ayrıntıları koruyor.Artık günbatımı veya güneşin doğuşunda ki en alt dereceleri yakalayabilir ve post prodüksiyon için daha fazla alan bırakabilirsiniz.

Görüntünün olası içeriği: yazı

 

 

HDR VİDEO

4K 10-bit HDR desteği ile Mavic 2 Pro, HLG ile bir 4K tv'ye takılabilir ve görüntülerin doğrudan doğruya renk tonlarıyla aktarım sağlar.
 
 

AYARLANABİLİR DİYAFRAM

F/2.8-f/11 ayarlanabilir diyafram, hem yüksek hem de düşük ışıklı ortamlarda olağanüstü görüntü kalitesi sunar.
Düşük ışıkta çekim yaparken, daha fazla ışığa izin vermek ve parlak net fotoğraflar çekebilmek için diyaframı f/2,8 olarak ayarlayın.İyi aydınlatılmış ortamlarda çekim yaparken, denklanşçr hızını düşürmek ve videolarınızı daha pürüssüz hale getirmek için diyaframı f/11 olarak ayarlayın.