RH Drone |  Drone Teknik servis Dji Servis Tamir Onarım Bakım Satış Yedek Parça

Dji Ronin-Mx


DJI RONİN-MX

Dji Ronin Mx’in , diğer iki modelden farkı kameranın bağlandığı kafes sistemidir. 4,5 Kg taşıma kapasitesi vardır. Dji, Ronin Mx ‘in motor sistemlerini geliştirerek hava çekimlerinde oluşabilecek sorunlara karşı rüzgara karşı hassasiyeti geliştirmiştir.

Ronin Mx’in pan motorunun hareket kabiliyeti 360 dereceye, tilt motorunun hareket kabiliyeti ise 135 dereceye arttırılmıştır. Smooth track ayarı ile hızlı kamera hareketleri yumuşak kamera hareketlerine dönüşücektir. Tek eksen modu ile diğer iki ekseni kitleyerek sadece tek bir eksende takibi sağlayabilirsiniz.

Özel bağlantı parçası ile Matrice 600 gibi havaaraçlarına kolaylıkla bağlanabilir.Ronin Mx, hızlı ayırma sistemi ve vibrasyon engelleyici sistem ile aklınıza gelebilecek her şeye bağlanabilir.(tripot,jib vb.)Bu sistemler sayesinde titreşimler ayrılır ve  kameranızı her yerde rahatça kullanabilirsiniz.

Dji Focus sayesinde lensi elle netlemenize gerek kalmadan Focusu kullanarak bütün netlik ayarlarınızı  yapabilirsiniz.Dji Focus sayesinde havadan görüntülerinizi uzaktan başlatıp durdurabilirsiniz. Ronin Mx,Lightbrigde 2 ile uyumludur.Bu sayede bütün görüntü aktarımlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.
Anahtar Kelimeler:
dji servisdji tamirdjidji onardji ronindji ronin-mxronin-mx