RH Drone |  Drone Teknik servis Dji Servis Tamir Onarım Bakım Satış Yedek Parça

DJI INSPIRE1-PRO

DJI INSPIRE1-PRO DJI INSPIRE1-PRO DJI INSPIRE1-PRO DJI INSPIRE1-PRO DJI INSPIRE1-PRO DJI INSPIRE1-PRO DJI INSPIRE1-PRO DJI INSPIRE1-PRO DJI INSPIRE1-PRO DJI INSPIRE1-PRO

Multikopterler > DJI >

DJI INSPIRE1-PRO

15,500.00 ₺ 13,690.00 ₺

DJI INSPIRE1-PRO yeni tasarımıyla yeni kamerası ile

- +
Satın Almak İçin Bizimle İletişime Geçin!https://www.youtube.com/watch?v=1BjMuMYXPhE


DJI'ın en gelişmiş teknolojileri birleşerek, kullanımı kolay, hepsi bir arada havadan görüntüleme çözümüyle, unutulmayacak görüntüler kaydetmeniz için sizlerle. 

 


DÖNÜŞEN TASARIM

Kuvvetli Karbon fiber kolları ile çekim alanınızdan çıkacak, kayıt şeklinizi tümden değiştirecektir. Sınırlama olmadan 360 derece çekimyapabilir daha önce yakalama imkanı bulamadığınız görüntüler elde edebilirsiniz.


 

4K VİDEO @30FPS

DJI inspire 1 sizlere 4K videoyu 30fps çekim imkanıyla sunmakta. 12 megapixel fotoğraf kaydı yapabilir, 9 elemanlı optik sistemi sayesinde keskinliği bozulmayan görüntüler alabilirsiniz.

 


TAM ÖZELLİKLİ UYGULAMA


Yepyeni kullanıcı dostu arayüz sayesinde sizleri yeni imkanlar beklemekte. Kameranızın yada havadan görüntüleme sisteminizin kontrolünü mobil uygulamayla elinize alın. Herşeyi yeni yazılım sayesinde, kamera ayarlarından uçuş telemetrisine kadar, otomatik kalkıştan eve dön komutuna kadar, ekranınızda görüntüleyin ve bir tıklamayla işleminizi gerçekleştirin. 


OPSİYONEL ÇİFT KULLANICI KONTROLÜ

Arkadaşınızla uçun gördüklerinizi paylaşın. İki kumanda imkanı ile daha önceyakalama imkanınız olmayan açıları ve kayıtları yakalama şansı bulacaksınız. Biriniz Inspire 1'ı kullanırken arkadaşınız kamerayı kontrol edebilecek.
* Tabletler Dahil Değildir.


 

AERODINAMIK
DÖNÜŞEN TASARIM

Karbon fiber kolar yardımı ile Dji inspire 1 havada dönüşerek şekil değiştirecektir. Bu sayede kamera cihazın altında kalacak, çekimlerinizde bir engelle karşılaşmadan 360 derece özgürce alabileceksiniz. Uçuş yönüne bağımlılığınız ortadan kalkarak sınırlama olmadan kayıtlar almanız artık mümkün.
Inspire 1 bütün parçaları düşük ağırlıkta ve dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Gövdenin Aerodinamik yapısı gökyüzünü keserek sizlere daha iyi kontrol imkanı sunmaktadır. Bu sayede daha uzun süre güvenle kullanmanız mümkün olacaktır.


MODÜLER, GELİŞİME AÇIK SİSTEM

Inspire 1’in gimbal ve kamera sistemi, rahatlıkla ayrılarak taşıma sırasında kolaylık sağlar, geliştirme ve yenilikler içinde imkan tanıyacaktır.
 

 

CANLI HD GÖRÜNTÜLEME

Inspire 1’in kamerası sizlere mobil cihazınızdan canlı  720p HD görüntüleme yapacaktır. Kameranın ne gördüğünü sizlerde yüksek çözünürlükte görebileceksiniz.

2km'ye kadar canlı görüntü aktarımı teknolojisi yeni ve geliştirilmiş Lightbridge teknolojisi ile sizlere sunulmakta.
 

İÇ MEKANLARDA GÜVENLE UÇUN

Bütün seviye pilotlar için bile iç mekan uçuşları becerilerini test ettikleri alanlar olmuştur. DJI'ın yeni teknolojisi sayesinde, Optik akış takip sistemi ve beraberinde çalışan sonik ses dalgaları sayesinde iç mekan uçuşlar görülmemiş bir kolaylık seviyesine ulaştı. Bu teknoloji sayesinde iç mekanlarda GPS sinyali görülmemesine rağmen sabit uçuş ve hover özelliklerini rahatlıkla kullanabilirsiniz, havadan görüntüleme sisteminiz rahatlıkla kumandayı bıraktığınızda pozisyonunu koruyabilecektir. 


 

AKILLI GÜÇ KONTROL SİSTEMİ

Tam yerleşik güçlü batarya Inspire 1 'inize güç sağlarken aynı zamanda sanal olarak kendini kontrol edebilmektedir.
Uçuş sırasında, canlı olarak batarya durumunu görebilirsiniz, bu sayede ne kadar daha uçuş süreniz kaldığını hesaplayabilirsiniz. Sanal sistem uçtuğunuz mesafeyi hesaplayarak eve dönmek için gerekli olan tahmini uçuş süresini bilerek sizlere batarya durumuna göre ikaz ederek eve dönmeniz gerektiğini bildirecektir.
Bataryanız herbir hücrenin voltajını, kaçkere kullanıldığını, batarya durumunu takip edip sizlere bildirerek uzun yıllar Inspire 1 'inizi kullanmanız için imkan tanıyacaktır. 


ÖZELLEŞMİŞ KUMANDA

Inspire 1 'ın kesin kontrolünü yeni DJI gelişmiş uzaktan kumanda ile sağlayın. Fotoğraf ve video kaydı için düşünülmüş butonlar sayesinde tek tuşlamayla işlem yapabilirsiniz. Yerleşik şarj edilebilir bataryası sayesinde daha uzun süre ve kolay kullanıma sahip olun. Gimbal kontrolünü kolaylaştıran yeni yöntemle tanışın. HDMI ve USB bağlantı imkanı tanıyan uzaktan kumanda sayesinde ister ekran istersenizde mobil cihazınızı ekran olarak kullanabilirsiniz.


KOLAY, GÜVENLİ UÇUŞ

Daha önce hiç havadan görüntüleme sistemi kullanmamış dahi olsanız, inspire 1 sizlere tek tuşla iniş ve tek tuşla kalkış imkanı tanımakta. Sadece bir tuşa basarak inspire 1 'ınızı uçuşa başlatabilir, çekimlerine hemen başlayabilirsiniz. Tekrar basarak inspire 1 'ın uçuş pozisyonundan iniş pozisyonuna şekil değiştirmesini sağlayabilir ve otomatik iniş sayesinde rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

GPS sinyaliniz yeterli olduğunda, Ev noktanız otomatik olarak güncellenecektir. Bu sayede siz hareket ettikce havadan görüntüleme sisteminizin Eve geriş noktası güncel kalacaktır. Nereye gittiyseniz, bulunduğunuz yeri inspire 1 tam olarak bilecek, geri dön dediğinizde bulunduğunuz yere geri dönerek iniş yapacaktır.  

Desteklenen Tablet ve Telefonlar (Dahil değildir)
*  iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, and iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular. This app is optimized for iPhone 5s, iPhone 6, and iPhone 6 Plus.
* Samsung S5, Note 3, Sony Z3 EXPERIA, Google Nexus 7 II, Google Nexus 9, Mi 3, Nubia Z7 mini

 
Anahtar Kelimeler:
djphantom 3phantom 3 prodji inspiredji inspire 1dji inspire pro

Benzer Ürünler